درباره ما

وبسایت پارس دریم در سال 2002 میلادی (1381) راه اندازی شد.در ابتدا فروش عکس از شاتراستاک Shutterstock ، دریمزتایم Dreamstime ، گتی ایمیج Gettyimages ، فتولیا Fotolia ، آی استاک فوتو iStockphoto ، فتوسیگ Photosig و نمونه های مشابه از برنامه های اولیه این پایگاه بوده است و همچنین در زمینه آموزشهای مرتبط با گرافیک 2بعدی و 3 بعدی ، گرافیک وب و نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ،کارل دراو، ایلاستریتور و ... فعالیت داشته است.

فروش مستقیم اکانتهای سایتهای معتبر عکس جهان و همچنین فروش ویدئو، موزیک و انواع فایلهای گرافیکی از بسیاری از سایتهای معتبر، ازجمله دیگرخدمات این سایت می باشد.
در حال حاضر پارس دریم
 با افتخار بسیار، به صورت 24 ساعت در 7 روز هفته با تعداد زیادی از مراکز فرهنگی و هنری، گروههای طراحی ، شرکتهای بزرگ و آژانسهای تبلیغاتی ، چاپخانه ها  و موسسات چاپ و تبلیغات سراسر کشور، افتخار همکاری فعال دارد.
امید است بتوانیم با ایجاد دسترسی آسان به بزرگترین منابع و وبسایتهای معتبر در زمینه عکس، تصویر،گرافیک و انواع متریالهای مورد استفاده طراحان و تولیدکنندگان، گامی در جهت رشد این صنعت برداریم.

برخی از خدمات پارس دریم :


 • فروش اکانت اصلی سایتهای خارجی در زمینه های عکس و طرح، فوتیج و کلیپ های ویدیویی،موزیک و...

  • فروش عکس، ویدیو و موزیک از سایتهای اصلی نظیر شاتر استوک ، دریمزتایم ، ادوب استاک ، گتی ایمیج ، آی استاک فوتو و ... به انتخاب کاربران

  • تهیه عکس و طرح و ویدیو در زمینه های مختلف و ارائه راهکارهای تبلیغاتی به کاربران و شرکتها و موسسات فرهنگی هنری و تبلیغاتی(ایجاد لایتباکس در زمینه های درخواستی، جستجوی عکس و طرح و ویدئو)

  • فروش مجموعه عکس و طرح به صورت کپی روی هارد و DVD برای موسسات و آژانس های تبلیغاتی
     جهت مشاهده جدیدترین محصولات به صورت پکیجهای تخصصی به سایت هایپر استوک مراجعه نمایید www.Hyperstock.ir

  • آموزش و مشاوره در زمینه انتخاب تصاویر و منابع گرافیکی و آموزش طریقه استفاده از سایتهای خارجی در زمینه طراحی و گرافیک

  در صورت تمایل به خرید فایل از هر یک از سایتهای ذکر شده در بالا میتوانید ابتدا به سایت www.Parsdream.com رفته و در سایت ثبت نام نموده و از طریق سیستم آنلاین سفارش خود را ارسال و فایل یا فایلهای درخواستی خود را آنی دریافت نمایید وب سایت پارس دریم بزرگترین ارائه دهنده سرویسهای آنلاین خرید و فروش عکس در ایران بوده و در تمامی ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته ارائه خدمات مینماید همچنین میتوانید سفارشات خود را از طریق ارسال درخواست در تلگرام به شماره 09217008494 و یا آی دی @Parsdream ارسال و بلافاصله دریافت نمایید
  وب سایت شاتراستوک فارسی اولین منبع فارسی زبان جهت آشنایی و آموزش خرید و فروش عکس در سایتهای معتبر خارجی نظیر شاتر استاک ، آی استاک فتو ، ادوبی استاک ، فتولیا ، دریمزتایم ، گتی ایمیجز ، آلامی و ... در این وبسایت شما با تمامی بخشهای سایتهایی نظیر شاتر استوک آشنا شده و همچنین متدهای جستجو،روش خرید،روش های عضویت،ارسال عکس و کسب درآمد از سایتهای عکس جهان،یافتن عکاسان برتر و عکسهای آنها و ... را خواهید آموخت و میتوانید به صورت .
  در این وبسایت شما با تمامی بخشهای سایتهایی نظیر شاتر استوک آشنا شده و همچنین متدهای جستجو،روش خرید،روش های عضویت،ارسال عکس و کسب درآمد از سایتهای عکس جهان،یافتن عکاسان برتر و عکسهای آنها و ... را خواهید آموخت و میتوانید به صورت حرفه ای از تمامی امکانات سایت شاتراستوک و سایتها بزرگ فروش عکس جهان به بهترین نحو استفاده کرده و نتایج بهتری دریافت نمایید.
  .تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق است به پارس دریم.
  Copyright 2011-2018 Parsdream
  Top