معرفی وبسایت فروش تصویر depositphotos.com

معرفی وبسایت فروش تصویر depositphotos.com

وبسایت دپوزیت فتو (www.depositphotos.com) یکی از وبسایت های استوک با بانک تصویری بیش از 150 میلیون فایل است که  میتوان گفت در بین طراحان ایرانی جزء 3 انتخاب اول جهت تهیه تصاویر مورد نظرشان می باشد . امکان جستجو بر اساس تصویر ، فیلترهای کاربری و قابلیت افزایش سایز تصاویر در ابعاد بسیار بزرگ از امکانات این وبسایت می باشد . در صورتی که نیاز به چاپ پوستر های دیواری در ابعاد بیش از 10متر مربع دارید این سایت می تواند نیاز شما را به خوبی بر طرف کند .

جهت تهیه فایل از این وبسایت می توانید با پشتیبانی تلگرامی پارس دریم تماس حاصل فرمایید:

شماره تلگرام :09217008494
آیدی تلگرام : Parsdreamدر صورت تمایل به خرید فایل از هر یک از سایتهای ذکر شده در بالا میتوانید ابتدا به سایت www.Parsdream.com رفته و در سایت ثبت نام نموده و از طریق سیستم آنلاین سفارش خود را ارسال و فایل یا فایلهای درخواستی خود را آنی دریافت نمایید وب سایت پارس دریم بزرگترین ارائه دهنده سرویسهای آنلاین خرید و فروش عکس در ایران بوده و در تمامی ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته ارائه خدمات مینماید همچنین میتوانید سفارشات خود را از طریق ارسال درخواست در تلگرام به شماره 09217008494 و یا آی دی @Parsdream ارسال و بلافاصله دریافت نمایید
وب سایت شاتراستوک فارسی اولین منبع فارسی زبان جهت آشنایی و آموزش خرید و فروش عکس در سایتهای معتبر خارجی نظیر شاتر استاک ، آی استاک فتو ، ادوبی استاک ، فتولیا ، دریمزتایم ، گتی ایمیجز ، آلامی و ... در این وبسایت شما با تمامی بخشهای سایتهایی نظیر شاتر استوک آشنا شده و همچنین متدهای جستجو،روش خرید،روش های عضویت،ارسال عکس و کسب درآمد از سایتهای عکس جهان،یافتن عکاسان برتر و عکسهای آنها و ... را خواهید آموخت و میتوانید به صورت .
در این وبسایت شما با تمامی بخشهای سایتهایی نظیر شاتر استوک آشنا شده و همچنین متدهای جستجو،روش خرید،روش های عضویت،ارسال عکس و کسب درآمد از سایتهای عکس جهان،یافتن عکاسان برتر و عکسهای آنها و ... را خواهید آموخت و میتوانید به صورت حرفه ای از تمامی امکانات سایت شاتراستوک و سایتها بزرگ فروش عکس جهان به بهترین نحو استفاده کرده و نتایج بهتری دریافت نمایید.
.تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق است به پارس دریم.
Copyright 2011-2018 Parsdream
Top