معرفی و آموزش وبسایت شاتراستوک - Shutterstock

معرفی و آموزش وبسایت شاتراستوک - Shutterstock

بدون شک شاتراستوک محبوب ترین وبسایت تهیه تصویر در بین طراحان ایرانی و شاید می توان گفت در جهان است . این وبسایت معتبر با داشتن بانک تصویری شامل بیش از 300 میلیون فایل و اضافه شدن بیش از 1 میلیون تصویر جدید در هر هفته گوی سبقت را از وبسایت های مشابه ربوده است . تقریبا نمیتوان موضوعی نام برد که تصاویر مرتبط با آن در این وبسایت یافت نشود .  قابلیت جستجو بر اساس تصویر ، فیلترهای تخصصی و کاربردی ، تنوع تصاویر و قیمت مناسب از ویژگی های بارز این وبسایت است .

وبسایت پارس دریم با افتخار بسیار این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم آورده است که در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز از سال تصاویر مورد نظر خود را از این وبسایت خریداری نمایند .

پشتیبانی و مشاوره :
شماره تلگرام : 09217008494
آیدی تلگرام : Parsdream

در صورت تمایل به خرید فایل از هر یک از سایتهای ذکر شده در بالا میتوانید ابتدا به سایت www.Parsdream.com رفته و در سایت ثبت نام نموده و از طریق سیستم آنلاین سفارش خود را ارسال و فایل یا فایلهای درخواستی خود را آنی دریافت نمایید وب سایت پارس دریم بزرگترین ارائه دهنده سرویسهای آنلاین خرید و فروش عکس در ایران بوده و در تمامی ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته ارائه خدمات مینماید همچنین میتوانید سفارشات خود را از طریق ارسال درخواست در تلگرام به شماره 09217008494 و یا آی دی @Parsdream ارسال و بلافاصله دریافت نمایید
وب سایت شاتراستوک فارسی اولین منبع فارسی زبان جهت آشنایی و آموزش خرید و فروش عکس در سایتهای معتبر خارجی نظیر شاتر استاک ، آی استاک فتو ، ادوبی استاک ، فتولیا ، دریمزتایم ، گتی ایمیجز ، آلامی و ... در این وبسایت شما با تمامی بخشهای سایتهایی نظیر شاتر استوک آشنا شده و همچنین متدهای جستجو،روش خرید،روش های عضویت،ارسال عکس و کسب درآمد از سایتهای عکس جهان،یافتن عکاسان برتر و عکسهای آنها و ... را خواهید آموخت و میتوانید به صورت .
در این وبسایت شما با تمامی بخشهای سایتهایی نظیر شاتر استوک آشنا شده و همچنین متدهای جستجو،روش خرید،روش های عضویت،ارسال عکس و کسب درآمد از سایتهای عکس جهان،یافتن عکاسان برتر و عکسهای آنها و ... را خواهید آموخت و میتوانید به صورت حرفه ای از تمامی امکانات سایت شاتراستوک و سایتها بزرگ فروش عکس جهان به بهترین نحو استفاده کرده و نتایج بهتری دریافت نمایید.
.تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق است به پارس دریم.
Copyright 2011-2018 Parsdream
Top