نحوه خرید فایل از شاتراستوک

نحوه خرید فایل از شاتراستوک

وبسایت پارس دریم در سال 2002 میلادی (1381) راه اندازی شد. در حال حاضر پارس دریم با افتخار بسیار، به صورت 24 ساعت در 7 روز هفته با تعداد زیادی از مراکز فرهنگی و هنری، گروههای طراحی ، شرکتهای بزرگ و آژانسهای تبلیغاتی ، چاپخانه ها  و موسسات چاپ و تبلیغات سراسر کشور، افتخار همکاری فعال دارد.
شما میتوانید جهت مشاوره و خرید انواع تصاویر از وبسایت های خارجی نظیر شاتراستوک ، آی استوک ، دپوزیت فتو ، ادوب استوک ، گتی ایمیج و ... در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز از سال با پشتیبانی پارس دریم در تلگرام ارتباط برقرار کنید .

شماره تلگرام : 09217008494
آیدی تلگرام : Parsdream


در صورت تمایل به خرید فایل از هر یک از سایتهای ذکر شده در بالا میتوانید ابتدا به سایت www.Parsdream.com رفته و در سایت ثبت نام نموده و از طریق سیستم آنلاین سفارش خود را ارسال و فایل یا فایلهای درخواستی خود را آنی دریافت نمایید وب سایت پارس دریم بزرگترین ارائه دهنده سرویسهای آنلاین خرید و فروش عکس در ایران بوده و در تمامی ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته ارائه خدمات مینماید همچنین میتوانید سفارشات خود را از طریق ارسال درخواست در تلگرام به شماره 09217008494 و یا آی دی @Parsdream ارسال و بلافاصله دریافت نمایید
وب سایت شاتراستوک فارسی اولین منبع فارسی زبان جهت آشنایی و آموزش خرید و فروش عکس در سایتهای معتبر خارجی نظیر شاتر استاک ، آی استاک فتو ، ادوبی استاک ، فتولیا ، دریمزتایم ، گتی ایمیجز ، آلامی و ... در این وبسایت شما با تمامی بخشهای سایتهایی نظیر شاتر استوک آشنا شده و همچنین متدهای جستجو،روش خرید،روش های عضویت،ارسال عکس و کسب درآمد از سایتهای عکس جهان،یافتن عکاسان برتر و عکسهای آنها و ... را خواهید آموخت و میتوانید به صورت .
در این وبسایت شما با تمامی بخشهای سایتهایی نظیر شاتر استوک آشنا شده و همچنین متدهای جستجو،روش خرید،روش های عضویت،ارسال عکس و کسب درآمد از سایتهای عکس جهان،یافتن عکاسان برتر و عکسهای آنها و ... را خواهید آموخت و میتوانید به صورت حرفه ای از تمامی امکانات سایت شاتراستوک و سایتها بزرگ فروش عکس جهان به بهترین نحو استفاده کرده و نتایج بهتری دریافت نمایید.
.تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق است به پارس دریم.
Copyright 2011-2018 Parsdream
Top